zpět  

back

Hurá do nové rodiny (a do nového života)

New family :-)

Jako první nás opouští Samuel.
Bydlet bude ve Vysokém Mýtě - spolu se svým strýčkem Vanýskem ( Van Gogh). Z prvního seznámení Vanýsek zrovna nadšený nebyl. Narušitele ignoroval, hračky si bránil. Ale trvalo to jen dva dny a kluci přišli na to, že ve dvou se to lépe táhne. Hodně společných radovánek, kluci. A pevné nervy, Lído a Jirko!
 
 

 

 
Druhá v pořadí odjíždí Susu.
Trvalé bydliště má v Praze. Nesdílí sice domácnost s jiným pejskem, společnost jí ale budou dělat dvě roztomilá dvounohá mláďata. Seznámení proběhlo bez problémů a Susu se velmi rychle zabydlela. Moc děkuji páníčkům Robinovi a Veronice za bleskovou zprávu o dojezdu a přeji Vám všem spoustu krásných společných let ♥
 
Jako třetí se na dlouhou cestu vypravila Esti.
Bydlet bude blízko Říma a jsem moc ráda, že její majitelka Hanka se vrací k chovu středních apricotů - a ještě také k českým kořenům. Díky Hanko - ať se Vám spolu daří ve výstavním kruhu ale hlavně v životě!
 
Čtvrtý odchozí je Charlie.
I jeho čeká dlouhá cesta - na sever Německa - bude totiž bydlet se svým tatínkem a dědečkem a pradědečkem blízko Lüneburgu. Taťka ho přivítal s otevřenou náručí a žádné stýskání se nekoná. Krásný společný život, Charlie, Heidrun a Peter!
 
Pátá - právě teď odjela :-) - Lotty.
Žít bude v Budapesti. Nejspíš z ní vyroste sportovní psisko. Hodně trpělivosti při výcviku a samé radosti, Kate a Dorko!
 
Sobota končí a odjíždí šestá - Sophi.
I ona jede dost daleko - také z ní bude Němka - ale bydlet bude až u Holandských hranic. Dovádět bude s kámošem Kaiem a dvěma králováky. Veselý pudlí život, Sofinko!

 

Rušný víkend zakončila Sashenka. Jednání o novém domově proběhlo bleskově - během 24 hodin se holčička stěhovala. Bydlí teď ve východních Čechách. Jsem šťastná, že bude mluvit po našem :-)
Máš moc fajn páníčky, Sashenko. Važ si toho - a lumpárny jen maličké!

 

 
Rodné hnízdo dnes opustila i "Fialína" - Xantypa. Pro mě Pipina, v nové eodině se zatím o jménu čile diskutuje. Pro maminku Ivu zatím Bella, Honzík s Dominikem ale budou o jménu diskutovat až dnes - štěně totiž bylo překvapením a že si ho odvezou se dozvěděli až u ohrádky :-) Myslím, že se s nimi Pípa rozhodně nudit nebude. 2 měsíce prázdnin si určitě užijí.
Měj se krásně, Fialíno - a hodně vzájemné lidskopsí lásky ♥

 

Fanoušek je už také v novém domově. Jen fotku jsme zatím nezrealizovali. Ale brzo bude :-)

 
 
Jako poslední se vydal na dlouhou cestu Xanto. Překonat dvoje hranice bylo trochu dobrodružství - ale klaplo to :-D Xanto si užívá na volnosti na farmě v Holandsku. Kromě paničky a pudlíků mu společnost dělá i kůň a spousta dalších čtyřnožců. Hodně radostí, Jeanett (ale i Lilian - stejně Vás pořád beru jako spolumajitelky)

 

Mějte se fajn, Xichtíci. Moc ráda Vás uvidím!

zpět  

back