|
|
|
||
VIA LUCIS Aurea - Edeltraud Vöhringer, D | VAN GOGH V. Aureus - Ludmila Buryánková, CZ | UMAYMA Aurea - Věra Modlitbová, CZ |
UNATHI Aurea - Lenka ŠKábová, CZ | ICH UYEN TU Aurea - Hana Ambrožová, CZ | U WEI LI Aurea - Outi Helin, FL |
ICH TAO TE TING Aurea - coowner Eva Křížová | ICH RUBENS P.P. Aureus - Petra Kastlová, CZ | ICH QUOVENDIS Aurea - Eva Křížová, CZ |
ICH QIULLI Aurea - A. & D. di Mauro, CH | ICH PAGANINI Aureus - Petra Kastlová, CZ | ICH PRINZAureus - Elena Garusova, It |
|
UYEN TU Aurea - CACA, CACIB, BOB |
|
UYEN TU Aurea - CACA, CACIB, BOB => INTERCHAMPION |
|
Ó,MANON! Aurea - V1, V-CAC PZV, V-CAC VDH, BOB veteran, BIS veteran, BOB
VIOLETA VALÉRYAurea - VV1, JS-CAC
|
|
UYEN TU Aurea
- V1, CAC SK, CACIB, BOB
|
|
Ó,MANON! Aurea - V1, ČVŠ, BOB /
exc.1, Club CC veteran, BOB
=> Veteran champion KCHP
VIOLETA VALÉRYAurea - VN1, ČDŠ /VP1, Club CC puppy
TAO TE TING Aurea - ČČŠ, Nejlepší fena třídy čestné / Club CC, Best female of honour class
|
|
VIA LUCIS Aurea -
VV1, Puppy CC
|
|
VIA LUCIS Aurea -
VV1, Puppy CC
|
|
PRINZAureus
- CAC, CACIB, BOB
|
|
Ó,MANON! Aurea -
V1, veteran BOB
=> CZ Veteran Champion
VIOLETA VALÉRYAurea - VN1/VP1 => Dorost šampion KCHP / Puppy Club Champion
VAN GOGH V. Aureus - VN1/VP1 => Dorost šampion KCHP / Puppy Club Champion
UNATHI Aurea - V / exc. |
|
UNATHI Aurea
- r.CAC CZ UYEN TU Aurea - r.CAC CZ |
|
TAO TE TING
Aurea - CAC SK,
CACIB, BOS =>
SK Champion
|
|
Ó,MANON! Aurea -
V1, veteran CC, BIS#3 veteran
VIOLETA VALÉRYAurea - VN1, Nejlepší štěně v rase / VP1, baby BOB
TAO TE TING Aurea - CAC SK, CACIB, BOS
|
|
UMAYMA Aurea
- CAC CZ, KCH, Klubový vítěz / CAC CZ, CC club, Club
winner
|
20.10. - Komarom (CACIB |
RUBENS P.P. Aureus
- CAC, CACIB =>
Hungaria champion
|
19.10. - Komarom (CACIB | RUBENS P.P. Aureus - CAC, CACIB |
|
VIOLETA VALÉRYAurea - VN1, Nejlepší štěně výstavy
/ VP1, BIS baby
Ó,MANON! Aurea - V1, BIS#4 veteran
UMAYMA Aurea - V1, vítěz třídy, Krajský vítěz / Regional winner
|
|
UNATHI Aurea
- r.CAC CZ, r.CACIB
|
5.10.- České Budějovice ((Speciality KCHP)Iuza Beradz, CZ |
VIOLETA VALÉRYAurea - VN1, Nejlepší štěně výstavy
/ CC club., BISS baby
Ó,MANON! Aurea - ČVŠ, BISS#2 veteran
TAO TE TING Aurea - ČČŠ, BISS#2 honour class
UNATHI Aurea - V2 / exc.2
RUBENS P.P. Aureus - V2 / exc.2
YTANER (Tao, Manon, Rubens) - Nejlepší chovatelská skupina / best breeders group
|
|
Ó,MANON! Aurea - veteran BOB TAO TE TING Aurea - CWC, BOB => PL champion, |
|
VIA LUCIS Aurea - VP1 |
|
Ó,MANON! Aurea - vet CAC VDH + PZV, PZV Veteran
Winner, BOB veteran, BOB
VIOLETA VALÉRYAurea - VP1, BIS#2 baby
|
|
Ó,MANON! Aurea - Nejlepší veterán - BOV, BOB /
CC veteran, Best of veteran, BOB
|
|
Ó,MANON! Aurea - ČVŠ , Nejlepší veteránka / CC veteran, BIS veteran female
VIOLETA VALÉRYAurea - VN1, Nejlepší štěně výstavy / CC club., BIS baby female
TAO TE TING Aurea - CAC CZ, ČŠŠ => Šampion šampionů KCHP, BOB, Nejlepší apricot fena, Nejlepší fena výstavy, BISS2 / CC club, the best apricot female, the best female of the show, BISS2 => champion of champion KCHP
VAN GOGH V. Aureus - VN1 / CC club
|
|
UYEN TU Aurea
- CAC, r.CACIB
|
|
UYEN TU Aurea
- CAC, r.CACIB
|
|
UYEN TU Aurea
- CAC, r.CACIB
|
|
UYEN TU Aurea
- ČKCH, BOB =>
Champion KCHP
|
|
U WEI LI Aurea
- Exc. 2
|
09.06. - Baranovichi (CAC) Bielorussia Schischkin (BY), First Rafal (PL) |
Qiulli Aurea Ytaner - 2x CAC, BOB => Bielorussia Champion |
8.6. - Minsk (CAC) Bielorussia Sonia Faletti (IT) |
Qiulli Aurea Ytaner - CAC, BOB, BIG3 |
|
UYEN TU Aurea
- r. CAC (open class)
TAO TE TING Aurea - exc.3 (champion class)
RUBENS P.P. Aureus - exc. (open class)
|
15.5. - Budapest (Grand Prix) | RUBENS P.P. Aureus - CAC |
8.5. - Staňkov (Speciality PK) |
RUBENS P.P. Aureus
- ČKCH =>
Champion PK
|
5.5. - St. Gallen (CACIB) | RUBENS P.P. Aureus - CAC, CACIB, BOB => Swiss Champion |
4.5. - St. Gallen (CACIB) | RUBENS P.P. Aureus - CAC, r.CACIB |
|
Ó, MANON! Aurea
- V1, ČČŠ, Nejlepší fena třídy čestné / CC honour class, the
best female of honour class
TAO TE TING Aurea - V1, ČŠŠ, Nejlepší apricot fena výstavy / CC, the best apricot female of the show
|
12. - 14. 4. - Srem Dog Festival, Ruma |
RUBENS P.P. Aureus
- 2x CAC, BOB =>
Serbian
Champion
|
07.04. Banja Luka (CACIB) Stefan Sinko (Slovenia) |
QIULLI Aurea - V1, CAC, CACIB, BOB |
6.4. - Novi Grad (CAC) N. Savicic (Serbia) + S. Vretenicic |
QIULLI Aurea - 2xV1, 2xCAC, 2xBOB => Serbian Champion |
3.3. - Graz (CACIB) | RUBENS P.P. Aureus - V1, CACA, Res.CACIB => Austrian Champion |
|
QIULLI Aurea - V1, CAC, BOB, r.BOG => Ukraine Champion |
2.3. - Lutsk (CAC) Ukraine Andrzej Kazmierski (Poland) |
QIULLI Aurea
- V1, CAC, BOB
|
|
QIULLI Aurea - V1, CAC, BOB => Lithuanian Champion |
|
Ó, MANON! Aurea - V1, ČČŠ, Nejlepší fena třídy čestné / CC honour class, the best female of honour class (all size and colours)
TAO TE TING Aurea - V1, ČŠŠ, Vítěz rázu, Nejlepší apricot pudl, Nejlepší fena výstavy, BISS 3 / CC, the best apricot poodle, the best female of the show, BISS 3
UYEN TU Aurea - V1, ČKCH
|
|
QIULLI Aurea - V1, CAC, BOB, r.BIG |
|
QIULLI Aurea - V1, CAC, BOB |
|
UYEN TU Aurea
- V1, CAC CZ, r.CACIB
|
|
UYEN TU Aurea
- V1, CAC CZ, CAC CMKU, CACIB, BOS =>
CZ Champion
|
|
QIULLI Aurea
- V1, CAC, BOB , r. BEST IN SHOW =>
Latvian Champion
|
|
UYEN TU Aurea
- V1, CAC-CZ, CAC-CMKU, Národní vítěz / National winner
|
|
UYEN TU Aurea
- V1, ČKŠ, Nejlepší apricot fena výstavy / CC, the best apricot
female of the show show
|