zpět  

back

 

 

Je nám 7 týdnů!7 weeks :-)

 
VIA LUCIS Aurea
bílá (white female)
 
VIVO D´AMORE Aureus
modrý (blue male)
 
VIOLETA VALÉRY Aurea
žlutá (yellow female)
 
VIVA VANILLA Aurea
červená (red female)
 
VAN GOGH V. Aureus
zelený (green male)
1840 g 2180 g 2310 g 1850 g 1880 g
 

Po tropickém týdnu přišel týden listopadový. Prší, prší.... (znáte ten zdůvodňující vtip? ............  je nutno 3x spláchnout :-)
Sedmý týden je vždycky v životě našich štěňat hodně náročný - a důležitý. Očkování a čipování - prckové ukázali srdnatost.
Očkování přešli všichni bez mrknutí okem, při zavádění čipu si kluci pískli, holčičky byly moc statečné. Jen očkem zakoulely.
A přejímka. Jak je mým zvykem, nedám těm drobečkům pokoj a téměř pravidelně střečkuju, že zuby nejsou v pořádku. Naštěstí to i tentokrát byl jen výplod mé fantazie. Všechna štěňátka jsou v úplném pořádku - se vším všudy. Velký dík za to patří Máničce. Všech jejích 19 štěňat (se 4 různými otci) prošlo přejímkou bez ztráty kytičky (pominu-li bílou hvězdičku u Molly (Uyanga), což není vylučující vada a Molly je, alespoň podle fotek, moc pěkná holčička.)

A tak teď prožívám radost z toho, že všichni prckové by mohli svým páníčkům dělat radost nejen svou veselou povahou ale i perspektivním exteriérem. Jenže... - kterou holčičku si mám vybrat pro sebe??? Od počátku mě to táhlo ke žluté - už také proto, že se narodila s prostřední váhou. Jak známo, preferuji drobnější střeďáky - a ona žlutá mrška má jedinou životní starost - napucnout se. Její apetit je obdivuhodný - leč nezůstává to bez následků. Je z ní pěkný pořízek. 2,30kg v sedmi týdnech mě trošičku děsí. A tak začínám pokukovat po červené - ve výrazu je to celá mamina. Ale - jídlo je pro ní zcela okrajová záležitost. Z největšího štěněte při narození a v prvních týdnech se po přechodu na granulky stalo téměř nejmenší. A kdo ví, jak to půjde dál. Pětikilové střeďáky také nemusím. A tak vybírám, vybírám... - už jsem si i korunou hodila. Čas mám do 6.7. Pordíte mi?

 

Miniaplikace

 

 
 

  VIA LUCIS Aurea

 

 

 

 

 

  VIVO D´AMORE Aureus

 

 

 

VIOLETA VALÉRY Aurea 

 

 

VIVA VANILLA Aurea 

 

 

  VAN GOGH V. Aureus(reserved - Czech Republic)

 

 

Tak ahoj za týden! To už bude naposledy

 

zpět  

back