zpět  

back

 

Balíme, odjíždíme .....We´re packing up and leaving.

Připraveni na cestu

 

  VAN GOGH V. Aureus - Vanýsek, když zlobí (kdeže, to on přeci neumí!) tak Vanys :-)
Odcestoval jako první. S mojí holčičkou budou tvořit reprezentativní vzorek Válečků v ČR :-) Jeho novým domovem je Vysoké Mýto.

 

  VIA LUCIS Aurea (Lucy) odjela jako druhá. Absolvovala cestu o poznání delší. Cílem putování je Stuttgart.
Bude sdílet domácnost s apricotími králováky a především svojí prapra.. 16,5, roku starou fenkou z mého chovu Eponine Aurea.
Ta si pro nový přírůstek přijela spolu s páníčky. Je v úžasné kondici a malou přivítala s otevřenou náručí.
Děkuji majitelce za péči, kterou Nine dostává (Vielen Dank, Traudi, für super Leben von Nine! )

 

 VIVA VANILLA Aurea (Vanilly) odfičela jako třetí. Protože jsem se chtěla zbavit zodpovědnosti rozhodnutí, nechala jsem budoucí majitele
(a jejich rádkyni) s mrňaty o samotě a čekala, jak se rozhodnou. Dušičku jsem měla malou (i když, přiznám, tušila jsem jak to dopadne :-D).
A dopadlo. Do Bavorska odcestovala Vanilka.
Možná si v budoucnu budu rvát vlasy. Na výstavách od ní třeba budeme dostávat na budku - ale v mém ♥ je klid a mír. Tak jsem to chtěla - jen rozum mi pořád našeptával něco jiného. 35 let jsem vždy zůstala věrná první volbě - a nic se na tom nezměnilo.

A doma zůstává už jen Ytaner duo.

VIVO D´AMORE Aureus (Vivo, reserved - Finland, odlétá 21.7.) a VIOLETA VALÉRY Aurea -  Valéry, někdy také Alík, po prapraprababičce, která byla patrně mojí nejoblíbenější holčičkou (jestli se v lásce k pudlatům dá nějaký žebříček sestavovat). Valéry byla opravdu jedinečná. A po ní mnoho zdědila Pepínka - ostatně právě povaha byla důvodem toho, proč jsem se tehdy odhodlala k příbuzenské plemenitbě - a vyplatilo se.

21.7. - na cestu se vydal i Vivo. S novou rodinou se seznámil v Praze. Čekala ho cesta vzduchem :-) Všechno zvládnul v pohodě. Skandinávie se mu, patrně, zalíbila na první očuch.Hned druhý den svého pobytu ve Finsku se setkal s tatínkem. Brzy prý dorazí fotky.
Moc se na ně těším.
Doma zůstává už jen maminka s jednou dceruškou. Ty už se ale loučit nebudou.

Hodně štěstí do života, milí Válečkové!

Good luck, dear "Valečci" (rollers :-D)

zpět  

back