Home Bylo, nebylo Naši  pudlové Štěňata Výstavy Foto Export Novinky
Posuzování A nyní? Chovní  psi Odchovy "Y" Championi Video Kontakty

Co nového na stránkách:

Vzkazy

 

 

Rok 2015

14.12. Nová sekce "Posuzování" se pokouší částečně mapovat moje posuzování na výstavách. Bohužel, zdokumentováno je jen velmi málo. Za každou fotografii či video staršího data budu vděčná a ráda na web doplním.
8.12. Mikulášskí nadílka :-)

17.11. Wow! Další interchampion!!!!!!!!!!!!!

18.10.
Řádka Ytaner interchampionů se prodloužila.
34. mezinárodním šampionem narozeným v naší chovatelské stanici se stal Alík - tedy moje milovaná Valy. Povedlo se na první pokus :-) Mám obrovskou radost!

24.8. Prázdniny končí. Holčičky si kopečků užily :-)

20.7. Mánička letos absolvovala pouhé 3 výstavy - radost mi ale udělala obrovskou. Teď jí čeká trochu trápení (chirurgický zákrok). Pak pohodlnější sestřih a dovolená. Snad všechno zvládne bez problému.

25.5. Super víkend! Máme 2 nové šampiony a 1. místo v soutěži chovatelských skupin na mezinárodní výstavě v (Litoměřicích. A nejen to :-) (více v sekci výstav). Moc děkuji majitelům všech našich psích dětiček - bez nich by úspěchy nebyly.

 

23.5. Dokument z mého posuzování na speciálce v Kojicích

 

12.5.

 

8.5. Válečkům jsou 2 roky. Hrozně to letí. Valy i Vanýsek slavili na sladko :-)

26.4.

Náročný víkend :-)

9.3. Nejúspěšnější Ytanerče - Ulli - Qiulli Aurea ( šampionka 40 zemí, 100xBOB, 60x CACIB....  - majitelé Domenico a Anna Di Mauro, Švýcarsko) vstoupila do veteránské arény - a je nad Slunce jasné, že je pořád stejně zářivá hvězdička :-)

2.3. Úžasná sobota na speciálce v Libici! Mánička se blýskla (a mě tak trochu rozplakala - jo, sentimentální babča :-) ). V konkurenci 57 pudlů všech velikostí, barev a věku zazářila jako pravá hvězda. Pravda, do kruhu nenastupovala s vrstvou laku a kožíšek vypadal proti některým konkurentům trochu sportovně (záměrně jsem nenapsala chudě :-D ), paní rozhodčí však okouzlila svým šarmem a mladistvým elánem. A neuvěřitelné se proměnilo ve skutečnost. V téměř 10 letech se stala absolutní vítězkou výstavy. Musela jsem zatlačit slzu. Je to moje holčička šikovná!

Na výstavě byla úspěšné i 2 Mániččina dítka (Valy a Vanýsek) a 2 vnoučata (dorostenka Wiki a Camelie Carský monarcha, která byla 3 nejkrásnějším pudlem) - více v sekci "Výstavy"

5.1.
Inventura roku 2014
 
Moc děkuji majitelům Ytanerčat za jejich skvělou prezentaci na výstavách. Dík ale patří i těm, kteří se vystavování nevěnují. Nejdůležitější pro mě je, že svá pudlata milují a dopřávají jim skvělý život. DÍKY VÁM VŠEM 

 

Novinky 2014   Novinky 2013     Novinky 2012      Novinky 2011  Novinky 2010 a starší